XML Bayilik (Dropshipping)


"Ayakkabı Bizim İşimiz"

 

İndirimliAyakkabi.com 1000’in üzerinde ürün çeşidi, % 45’a varan Kâr Marjı ile Dropshipping yani XML Bayilik hizmeti sunmaktadır.

 

Dropshipping Nedir?

Özetle sadece satışa odaklandığınız bir sistemin adıdır.

Stok ve tedarik maliyetleri olmadan, stoğunuzda olmayan ürünleri satma imkanı bulursunuz.

 

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Xml bağlantısını ürünü satmak istediğiniz e-ticaret sitesi veya sanal pazarlara entegre ederek, birkaç dakika içerisinde 1000 in üzerinde ürünü satışa hazır durumuna getirebilirsiniz.

Gelen siparişleri panelinizden bize aktararak size veya doğrudan müşteriye ürünün gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Ürün sizin tarafınızdan satıldığından indirimliayakkabi.com tahsilata aracılık etmemektedir. Kapıda ödeme ile gönderim işlemleri için daha önceden anlaşmış olduğunuz kargo şirketine ait anlaşma kodunuzu tarafımıza bildirerek kapıda ödeme tahsilatlarının sizin hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz.


Detaylar :


  • İndirimliayakkabi.com sitesinde bulunan Erkek Klasik Ayakkabı (Kundura), Erkek Spor Ayakkabı, Erkek Casual Ayakkabı, Erkek Bot, Erkek Sandalet & Terlik kategorilerinde Xml bayilik hizmeti verilmektedir.
  • Hafta içi Saat 16:00’ya kadar gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Saat 16:00’dan sonraki siparişler ertesi iş günü gönderilmektedir. Kargo teslimatları mücbir sebepler ve kargo şirketlerinin mobil adresleri  haricinde ortalama 2 gün içerisinde nihai alıcıya teslim edilmektedir.
  • Kargo tarafınıza ait anlaşma kodu ile gönderilmemesi durumunda kargo ücreti bayiye ait olup anlaşmalı Sürat Kargo ile 5 TL ye gönderim sağlanmaktadır.
  • Xml Bayilik sistemi “Ön ödemeli” olarak çalışmaktadır. Bayi kendisine verilen panelden minimum 500 TL bakiye yükleyerek ürün alımına başlayabilecektir. Bakiye tükenince yükleme yapılmadığı sürece siparişi kabul edilmeyecek, sevkiyat yapılmayacaktır.
  • Aylık; 1.000 TL nin altında ürün alımı yapan bayi % 331.000 TL’nin üzerinde ürün alımı yapan bayiye ise % 43 kâr marjı ile çalışma imkanı sunulmaktadır.

 

Detaylı bilgi ve sorular için bayi@indirimliayakkabi.com adresine mail atabilirsiniz.

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.

`