XML Bayilik (Dropshipping)"Ayakkabı Bizim İşimiz"

 

indirimliayakkabi.com 1000’in üzerinde ürün çeşidi, Yüksek Kâr Marjı ile Dropshipping yani Türkçe adıyla XML Bayilik hizmeti sunmaktadır.

 

Dropshipping Nedir?

Kısaca sadece satışa odaklandığınız bir sistemin adıdır.
Yani, Stok ve tedarik maliyetleri olmadan, stoğunuzda olmayan ürünleri satma imkanı bulursunuz.

 

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Xml bağlantısını ürünü satmak istediğiniz e-ticaret sitesi veya sanal pazarlara (n11, gittigidiyor, hepsiburada vb.) entegre ederek, birkaç dakika içerisinde 1000 in üzerinde ürünü satışa hazır durumuna getirebilirsiniz.
Gelen siparişleri panelinizden bize aktararak size veya doğrudan müşteriye ürünün gönderilmesini talep edebilirsiniz.

 

 

Bayilik Başvurusu için Tıklayınız

 

 

Detaylar :

  • İndirimliayakkabi.com sitesinde bulunan Bay, Bayan ve Çocuk Ayakkabı Çeşitlerinde  Xml bayilik hizmeti verilmektedir.
  • Hafta içi Saat 16:00’ya kadar gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Saat 16:00’dan sonraki siparişler ertesi iş günü gönderilmektedir. Kargo teslimatları mücbir sebepler ve kargo şirketlerinin mobil adresleri haricinde ortalama 2 gün içerisinde nihai alıcıya teslim edilmektedir.
  • Ürün sizin tarafınızdan satıldığından indirimliayakkabi.com tahsilata aracılık etmemektedir. Kapıda ödeme ile gönderim işlemleri için daha önceden anlaşmış olduğunuz kargo şirketine ait anlaşma kodunuzu tarafımıza bildirerek kapıda ödeme tahsilatlarının sizin hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz. 
  • Kargo tarafınıza ait anlaşma kodu ile gönderilmemesi durumunda kargo ücreti bayiye ait olup anlaşmalı Sürat Kargo veya PTT Kargo ile 6 TL ye gönderim sağlanmaktadır.
  • Xml Bayilik sistemi “Ön ödemeli” olarak çalışmaktadır. Bayi kendisine verilen panelden minimum 500 TL bakiye yükleyerek ürün alımına başlayabilecektir. Bakiye tükenince yükleme yapılmadığı sürece siparişi kabul edilmeyecek, sevkiyat yapılmayacaktır.
  • Bakiye yükleme işlemi Havale/EFT ile yapılmaktadır. Kredi karı ile yapılan yüklemelerden % 5 oranında komisyon kesintisi yapılmaktadır.
  • indirimliayakkabi.com rekabeti ve bayi kârlığını korumak amacıyla taban fiyat uygulamaktadır. indirimliayakkabi.com sitesinde yer alan ürün fiyatları taban fiyat olup, bayinin ürünü bu fiyatın altında ürün satması yasaktır. Taban fiyat uygulamasına uymayan bayilerin bayiliklerine son verilmektedir.

 

 

"