Yardım & Kullanım

SIK SORULAN SORULAR

1-  Satın aldığım İndirimli Ayakkabı ürününü numara değişimi yapabilir miyim?

Ürün stoklarımızda mevcut ise ürünün büyük ve ya küçük numaraları ile değişim yapabilmek mümkündür.

2- İndirimli Ayakkabı ürününü iade etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günden 7 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünün orjinal kutusu bozulmamış, ürün kullanılmamış ve bozulmamış, tüm fatura nüshaları ile iade sebebinizi, gerekli notunuzu faturanın arka yüzünde bulunan iade & değişim formuna yazarak, anlaşmalı olduğumu SÜRAT KARGO ile gönderebilirsiniz.

3- İade süreniz ne kadardır?

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre iade süresi kanunen 7 gündür.

4- İademi hangi adrese göndereceğim?

Adresimiz iletişim sayfalarımızda yer almaktadır.

5- Sipariş ettiğim ürün defolu ve ya yanlış gelmiş ise ne yapmam gerekir?

Sipariş verdiğiniz ürün stoklarımızda buluyor ise değişimi yapılacak ve yeni ürün tarafımızca size ücretsiz olarak gönderilecektir. Eğer ürün stoklarımızda mevcut değil ise ürün iadesi yapılacaktır.

6- Kargo ücreti ne kadar?

 İndirimli Ayakkabı üzerinden verilen siparişlerde alışverişinizi kredi kartı ile yapmış iseniz 4TL kargo ücreti alınmaktadır. Eğer alışverişinizi kapıda ödeme yaparak tamamlamak istiyorsanız kapıda tahsilat hizmeti ücreti de dahil olduğunda 8.5TL kargo bedeli tahsil edilmektedir. 

7-Siparişimi havale/EFT yoluyla ödemesini yapabilir miyim?

Ödemenizi kredi kartıyla yapmak istemezseniz kendi banka hesabınızdan havale/EFT yoluyla da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi havale/EFT yoluyla yapmak için ödeme ekranına geldiğinizde bu seçeneği işaretleyiniz. Burada sunulan banka hesaplarımızdan size uygun olanına sipariş sonunda bildirilen tutarı havale/EFT yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Havale/EFT ödemeniz gerçekleştiğinde yetkililerimiz siparişinizi işleme alacak ve siparişiniz onaylandığında e-mail yoluyla ile bilgilendirme yapacaktır.

Siparişinizi verdikten sonraki 2 iş gününü kapsayan dönemde havale/EFT ulaşmayan siparişler otomatikman iptal edilir. İşlem açıklamasında Sipariş Numarası bulunmayan ödemelerin onayı gerçekleştirilememektedir.

8- Kargom hangi firma ile gelecek?

Sipariş ettiğiniz ürününüz anlaşmalı olduğumuz SÜRAT KARGO ile gönderilecektir.

9- Ürünlerinizi toptan sipariş verelebilir miyim?

Evet, verebilirsiniz. Hem web sitemizde bulunan ürünlerimizi hem de stoklarımızda bulunan diğer modellerimizi toptan olarak sipariş verebilirsiniz. [email protected] ve ya 0 850 303 83 86  nolu telefonundan bize ulaşabilirsiniz.

"